Szkolenia węzły cieplne

Dopuki węzeł cieplny pracuje, lepiej go nie tykać i nie przestawiać parametrów… najczęściej słyszymy na spotkaniach od firm, które je użytkują.

„Podejście jak do jeża” w tej tematyce jest najczęściej spotykane. Nie dziwi nas to podejście, bo jeżeli ktoś się na czymś nie zna, to lepiej aby nie ruszał… (brak wiedzy paraliżuje do działania), ale nie musi tak być.

Specjaliści INSPEKTORE to praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią szczegółowo wytłumaczyć zawiłości, przeszkolić oraz wykonać praktyczne szkolenie na państwa węźle cieplnym.

Państwa węzeł cieplny naprawdę może zostać zoptymalizowany pod kątem zapotrzebowania na dostarczaną moc cieplną jak również jego prawidłową eksploatację.

Specjalizujemy się w technice ciepłowniczej - sieci ciepłowniczych, węzłów cieplnych, kotłowni na paliwo węglowe i gazowe.

Nasza oferta w tematyce: cieplnej, węzłów cieplnych, obejmuje następujące usługi:

  1. Oferta szkoleń dla pracowników Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej z podziałem na zakresy wykonywanych prac lub stanowisk. Propozycje szkolenia mogą również obejmować szkolenia praktyczne na wybranych państwa obiektach.

  2. Szkolenia dla pracowników eksploatujących wezły cieplne.

  3. Praktyczne szkolenia na państwa węźle cieplnym.


Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju.

Porozmawiajmy o państwa węzłach cieplnych... kontakt

 

Wybierz...

Audyt dokumentacji urządzeń energetycznych

Instrukcja Organizacji bezpiecznej pracy przy urządzeniach energetycznych

Instrukcja eksploatacji urządzeń energetycznych

Szkolenia z tematyki energetycznej

Szkolenia węzły cieplne


Menu główne